Nagrywanie dronem.

Ujęcia z lotu ptaka są jednymi z ciekawszych efektów w filmach. Im większa wysokość na jakiej znajduje się kamera, tym większy jej zasięg i możliwość tworzenia spektakularnych ujęć. Dawniej do tworzenia tego typu nagrań wykorzystywano specjalne wysięgniki lub kręcono filmy z pokładu helikoptera. Dziś z pomocą przychodzą nam nowoczesne technologie w postaci dronów do wideofilmowania.

Zamów nagrywanie przy użyciu drona

Wideofilmowanie z Łomży ma do zaoferowania ciekawą ofertę, na którą składa się wykorzystanei specjalistycznego drona wyposażonego w profesjonalną kamerę. Gwarantuje ona wysoką jakość nagrania w niemal każdych warunkach. Ujęcia z drona są znakomitą przebitką dla większości filmów, pozwalając zademonstrować piękno scenerii i krajobrazu, w jakich wydarzenie się odbywało.

Nagrywanie dronem w Łomży – do jakich produkcji można wykorzystać?

Dron okazuje się niebywale przydatnym urządzeniem podczas realizacji filmów z I komunii świętej. Nagranie z wysokości pozwala pokazać całe otoczenie kościoła, a także ustawione w szyku dzieci, które do niego wchodzą. Jest to doskonały pomysł na początek filmu, który z pewnością przykuje uwagę wszystkich oglądających.

Zastosowanie drona do filmowania ślubu pozwala na zmienienie nagrania z tego wydarzenia w film godny Hollywood. Przeplatane widoki z powietrza i poziomu gruntu pozwalają na stworzenie efektownych ujęć, które sprawią, ze film ze ślubu niezwykle zyska na atrakcyjności. W połączeniu z nowoczesnymi technologiami utrwalania obrazu stworzymy perfekcyjny film ze ślubu, do którego chętnie będzie się wracać!

Para młoda zmierzająca majestatycznym krokiem w stronę kościoła. Do tej pory takie ujęcia powstawały z wysokości ok. 1.80 m. wykorzystując dron do wideofilmowania, możemy przedstawić tę sytuację w zupełnie inny, ciekawszy sposób. Widok samochodu z narzeczonymi zbliżający się do kościoła, wysiadający z niego narzeczeni i wspólne wchodzenie do kościoła. Zestawienie ujęcia z lotu ptaka i normalnej wysokości może przynieść oszałamiające efekty, sprawiając że film ze ślubu będzie jeszcze ciekawszy.
Bale dla maturzystów coraz częściej przypominają wystawne przyjęcia gwiazd show biznesu z Hollywood. Aby zapewnić młodym ludziom wyjątkową pamiątkę na całe życie, warto zadbać o obecność drona na studniówce. Korzystając z moich usług, możecie być pewni że Wasz film ze studniówki będzie jeszcze lepszy i ładniejszy, niż możecie to sobie wyobrazić. W dużej mierze będzie to zasługą nagrań z drona.
Promocyjny charakter klipów reklamowych wymaga zastosowania efektów i tricków, które przyciągną uwagę i pozwolą zaprezentować wszystkie zalety oferowanego produktu lub usługi. Niezastąpiony w tym celu jest właśnie dron. To dzięki niemu można przedstawiać piękno szybkich samochodów, wszystkie walory sprzedawanej nieruchomości czy korzystne położenie domku na wakacje lub hotelu. Nagrywanie dronem to jedna z ciekawszych propozycji w branży reklamowej, która stanowi prawdziwy przełom w komunikacji wizualnej z potencjalnymi klientami.
Zespoły muzyczne coraz częściej korzystają z niepowtarzalnych możliwości, jakie dają im nagrania z drona. Ujęcia z powietrza pozwalają tworzyć bardzo ciekawe i nowoczesne klipy muzyczne, które w dużym stopniu składają się na sukces muzyczny nagrania lub całego zespołu. Oferując Wam wideofilmowanie z drona, proszę pamiętać o reszcie świadczonych usług, na które składa się obróbka wideo i audio, a także montaż klipów w jedno spójne nagranie.
Oczywiście że tak. Wykonując wideofilmowanie w Łomży z użyciem drona, posiadam niezbędne wymagane pozwolenia Urzędu Lotnictwa Cywilnego, jak również mam na swoim koncie profesjonalne szkolenia i kursy ze sterowania dronem. Wykorzystywane przeze mnie urządzenie to najwyższej jakości sprzęt do wideofilmowania, w niczym nie przypominający małych dronów z gazetek reklamowych. Jest to urządzenie wyposażone w liczne systemy bezpieczeństwa i kontroli lotów, gwarantujące najwyższy stopień ochrony użytkowania. Dron wyposażony jest w szerokokątna kamerę o wysokiej rozdzielczości i bardzo precyzyjny kontroler ruchów, gwarantujący dokładne sterowanie w każdych warunkach. Dron wyposażony w akumulatory o dużej pojemności, pozwala na nieprzerwane wideofilmowanie przez kilkadziesiąt minut. Duża zwrotność i odporność na podmuchy wiatru zapewniają idealnie stabilne nagranie.
Jeżeli jesteś zainteresowany nagraniem z powietrza, wystarczy się ze mną skontaktować i opisać lub opowiedzieć swoje potrzeby. Na swoim koncie posiadam kilkaset zrealizowanych filmów z użyciem drona. Są to zarówno filmy z uroczystości rodzinnych i kościelnych, jak również filmy reklamowe i nagrywane na potrzeby sprzedaży lub promocji nieruchomości. W środowisku biur nieruchomości, jak i prywatnych sprzedawców domów i działek, nagrania z drona mogą się okazać bezkonkurencyjną pomocą w szybkiej sprzedaży. Prezentacja działki lub budynku z lotu ptaka, jeszcze dokładnie pozwala zaprezentować jego największe zalety zachęcając tym samym do skorzystania z oferty.
Twój kamerzysta z Łomży zapewnia nie tylko wykonanie nagrania z drona, ale również późniejsza obróbkę materiału i jego montaż. Pozwala to uzyskać gotowy produkt w postaci filmu przygotowanego do odtwarzania na każdym urządzeniu. Film może być wyposażony w podkład muzyczny, efekty przejścia, napisy oraz animację. W takiej postaci może zostać dostarczony nagrany na płytę DVD, udostępniony do pobrania online lub umieszczony do oglądania w jednym z serwisów wideo. Szybkie terminy realizacji oraz korzystne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości nagrania, to jedne z wielu atutów, które przemawiają za wyborem mojej oferty na kręcenie filmów z drona. Usługi wideofilmowania świadczę na terenie miasta Łomża oraz całego Podlasia i województwa warmińsko-mazurskiego.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.