Studniówka.
Studniówki rozpoczynają się późnymi godzinami popołudniowymi, zwykle w przedziale od godziny 17 do 19. Miejscem balu maturalnego dawniej były szkolne sale gimnastyczne i aule. Obecnie częściej są to wynajęte na ten cel restauracje i inne komercyjne lokale. Są one w odpowiedni sposób przygotowane do organizacji takiego wydarzenia, zapewniając profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, catering i obsługę kelnerską. W tym wszystkim odnajduje się kamerzysta z Łomży, realizując profesjonalne wideofilmowanie studniówek. Decydując się na skorzystanie z moich usług, możecie liczyć na wysoką jakość obsługi i bogaty zakres oferty.

Sprawdź co będzie zawierać wideofilmowanie studniówek

Każdy wykonany przeze mnie wideo reportaż z balu maturalnego powstaje przy użyciu wysokiej jakości kamer video z wymienną optyką. Posiadam wiele obiektywów przeznaczonych do nagrywania filmów w różnych warunkach oświetlenia. Pozwalają one uzyskać najlepszą jakość nagrania, również w miejscach gdzie jest stosunkowo ciemno – np. dyskotekach i klubach.
Czołówka filmów będzie przedstawiać prezentację jednej lub wszystkich klas, które będą się bawić na studniówce. Prezentacja może mieć postać zdjęcia grupowego lub krótkiego wywiadu z każdym z uczniów, mającym przybliżyć jego sylwetkę. Jest to bardzo ciekawa część nagrania, mająca duży potencjał humorystyczny. Nagranie czołówki do tego materiału może nastąpić w innym, wcześniej uzgodnionym terminie, np. na terenie szkoły.
Videoreportaż ze studniówki rozpoczyna się od powitania klasy z wychowawcą, a kończy na ostatnim tańcu. Pomiędzy tym nie zabraknie wielu innych ciekawych momentów, które mają miejsce podczas takiej imprezy. Są to podziękowania dla nauczycieli, wręczanie kwiatów, najważniejszy taniec maturzystów, czyli polonez, a także wspólna zabawa uczniów. Całość będzie przeplatana wywiadami z uczniami i wizytami kamerzysty przy stolikach, które zajmują.
Bal maturalny trwa całą noc, kończąc się wczesnym rankiem. Z całej imprezy powstanie kilkugodzinny wideo reportaż, który specjalnie dla Was zostanie zapisany na płycie DVD lub Blu-Ray. Można również otrzymać nagranie w wygodne postaci, zapisane na poręcznym pendrive. Bez względu na wybrany rodzaj nośnika, nie ma to wpływu na cenę i zawsze gwarantuje wygodne i bezpieczne przechowywanie filmu.
Osoby decydujące się na nagranie studniówki na płycie DVD lub B-R, otrzymają je w poręcznym i trwałym opakowaniu. Zostanie ono wyposażone w kolorową, indywidualnie zaprojektowaną i wykonaną etykietę, nawiązująca tematycznie do charakteru zabawy.

Dlaczego warto zamówić wideofilmowanie studniówek u kamerzysty z Łomży?

Wasz bal maturalny będzie rejestrowany nie jedną, ale kilkoma kamerami. Pozwala to uzyskać najlepsze i mocno zróżnicowane ujęcia, wykonywane z różnych perspektyw. Dlaczego jest to takie ważne? Przede wszystkim z tego powodu, aby Wasz film nie był monotonny i swoim montażem zachęcał do oglądania. Posiadamy wysokiej jakości kamery z profesjonalnym osprzętem, pozwalające nagrywać w najtrudniejszych nawet warunkach.
Często otrzymujemy pytania o to, czy jest możliwość aby kamerzysta z miasta Łomża nagrywał tylko jedną grupę osób z całej studniówki. Może to być np. jedna klasa spośród kilku bawiących się na balu maturalnym. Owszem, posiadamy takie możliwości. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy nagrywali tylko jedną klasę lub wybraną grupę osób, które zdecydowały się nas wynająć.
Oglądałeś w przeszłości filmy ze studniówek, które w niczym nie przypominały szalonej zabawy maturzystów? Bardziej miało to formę spokojnego spotkania w gronie znajomych? Korzystając z naszych usług, nie musisz się o to martwić. Stosujemy w naszych filmach tak zwany dynamiczny montaż, który oddaje energię i emocje towarzyszące imprezie studniówkowej. Posiadamy techniczne możliwości rejestracji linii audio DJ-a lub możemy zastosować tematycznie dopasowany podkład muzyczny. Całość jest spójnym i harmonijnym dziełem, w którym nie brakuje adrenaliny i w sposób bardzo realistyczny oddaje wszystkie emocje, towarzyszące temu wydarzeniu.
Kamerzysta z Łomży to profesjonalizm w działaniu i sprzęcie, który wykorzystuje do rejestracji nagrania. Pozwala to uczynić wideo reportaż jeszcze ciekawszym i bardziej emocjonującym. Dla uzyskania najlepszych efektów nagrania wykorzystujemy slidecam, pozwalający tworzyć płynne ujęcia, dysponujemy również nowoczesnym dronem do wideofilmowania. Pozwala on w pełnej okazałości zaprezentować miejsce, w którym studniówka się odbywała.
Doskonale rozumiemy że pierwszy bal, czyli studniówka oznacza nie mały wydatek w budżecie młodego człowieka i jego rodziców. Jednak specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy korzystny cennik na wideofilmowanie studniówek. Im szybciej zdecydujecie się nas wynająć, tym niższą cenę może zaoferować kamerzysta z Łomży. Zachęcamy do wczesnego rezerwowania terminów, które pozwalają uzyskać najlepszą cenę naszych usług.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.