Chrzciny.

Zwyczaj wideofilmowania chrzcin staje się coraz popularniejszy w całym kraju. Wynika to między innymi z dużej dostępności usługi wideofilmowania, a także chęci rodziców, aby ich dzieci mogły na własne oczy obejrzeć to ważne wydarzenie. Z usług wideofilmowania chrztu świętego mogą skorzystać zarówno rodzice jak i rodzice chrzestni, sprawiając tym samym wspaniały prezent swojemu chrześniakowi.

Sprawdź z czego będzie się składać wideo reportaż z chrztu świętego

Przebieg każdego nabożeństwa połączonego z udzieleniem sakramenty chrztu świętego wygląda bardzo podobnie do siebie. Jednak wideofilmowanie takiej uroczystości nie ogranicza się wyłącznie do mojej obecności w kościele. Swoja pracę wykonuje kompleksowo, dostarczając wyjątkowe nagranie, które zostaje podzielone na kilka ciekawych etapów. O wszystkich z nich można przeczytać poniżej.
Dzieci przystępujące do chrztu świętego ubrane są w eleganckie, odświętne ubranka. Ich wyjątkowy wygląd podnosi rangę tego wydarzenia i jest wyrazem szacunku do wiary i kościoła. Na filmie z chrztu może być ujęty moment ubierania dziecka w tę ubranka. W przypadku chłopczyków będzie to kamizelka, marynarka lub kompletny mały garnitur, a dla dziewczynek sukienka lub żakiet. Nagrywanie tego momentu może się odbywać w domu rodziców, skąd wspólnie wyruszymy w drogę do kościoła.
Po dotarciu do kościoła, kamerzysta z Łomży zajmuje swoje miejsce, z którego będzie realizować wideofilmowanie. Zawsze wybieram takie miejsca, które zapewniają mi najlepszy kat nagrania, a jednocześnie stojąc w nim, nie przeszkadzam w prowadzeniu mszy świętej. Podczas całego nabożeństwa mogę wielokrotnie zmieniać miejsce filmowania w kościele, jednak zawsze robię to w sposób dyskretny, nie skupiając na sobie uwagi wiernych. Szkolenia i pozwolenia otrzymane od Kurii, pozwalają mi w pełni legalnie i z godnością wykonywać wideofilmowanie chrztu świętego w każdej świątyni.
Po zakończeniu mszy świętej, rodzina ochrzczonego dziecka udaje się zazwyczaj na wspólny, uroczysty obiad. Kamerzysta z Łomży może być na nim obecny, nagrywając radosne chwile i wszystkich członków zgromadzonej rodziny. Bez względu na to, czy obiad po chrzcinach odbywa się w restauracji czy domu, zawsze warto zdecydować się na nagranie tego elementu uroczystości. Jest to mniej oficjalna część dnia, zatem na nagraniu mogą pojawić się wypowiedzi gości, jak również wideo życzenia skierowana pod adresem najważniejszej osoby tego dnia: Waszego dziecka. Aby zapewnić doskonałą jakość nagrania i dźwięku, w swojej pracy korzystam wyłącznie z nowoczesnych i niezawodnych urządzeń, w tym bezprzewodowych rejestratorów dźwięku..
Całe nagranie wideo wykonane podczas chrztu świętego w kościele, jak również obejmujące przygotowania przed mszą i ubieranie dziecka, a także uroczysty obiad, będzie trwać około 1 godziny. Nagranie jest wysokiej jakości, może zostać podzielone na rozdziały i wzbogacone dopasowanym podkładem muzycznym. Film nagrany w jakości HD zapewnia doskonale wyrazisty i ostry obraz, a także wierne odwzorowanie kolorów podczas całego filmu. Film z chrztu świętego może zostać dostarczony nagrany na płycie CD lub Blu-Ray, które są trwałym i bezpiecznym nośnikiem informacji.

Dlaczego właśnie kamerzysta z Łomży to najlepszy wybór na chrzest święty?

Posiadam wieloletnie doświadczenie w wideofilmowaniu różnorodnych uroczystości kościelnych, nie tylko chrztu świętego, ale również I komunii świętych oraz ślubów. Moja praca polega na utrwalaniu wzruszających momentów z nabożeństwa. Pracuję dyskretnie i skutecznie, a efektem filmowania są nagrania, które ogląda się ze szczerą przyjemnością. Pamiętam również o tym jak ważna jest jakość nagranych filmów, dlatego do pracy wykorzystuję wyłącznie najlepszy sprzęt do filmowania.
Aby zapewnić najlepszą jakość każdemu nagraniu, powstaje ono przy użyciu profesjonalnych kamer video z wymienną optyką, a także bezprzewodowemu systemowi rejestracji dźwięku. Tworzenie płynnych ujęć ułatwia mi slidecam. Do własnej dyspozycji posiadam również nowoczesnego drona do wideofilmowania z powietrza. To dzięki niemu powstają najpiękniejsze ujęcia z lotu ptaka.
Jako kamerzysta z Łomży miałem okazję realizować wiele zleceń wideofilmowania chrztu świętego i I komunii świętych. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak różnorodnie mogą reagować dzieci na obecność obcej osoby. W swojej pracy zachowuję profesjonalizm i szacunek do ludzi, pamiętając również o tym by zyskać zaufanie najmłodszych bohaterów tego dnia. To dzięki temu mogą powstać wideo reportaże z chrztu świętego, które ogląda się z prawdziwą przyjemnością w gronie rodziny i przyjaciół, a dla dzieci w późniejszym wieku są dowodem na to, jak wyglądały będąc niemowlęciem.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.